Послуги дорожнього будівництва

Будівництво доріг

Будівництво доріг є вагомим елементом розвитку для інфраструктури і економіки країни. Якісні дороги покращують стратегічно важливі сполучення між містами, дозволяють долати сотні кілометрів швидко і комфортно. Нові зручні дороги – це необхідні інвестиції в майбутнє своєї країни, вони впливають на економічну активність кожної області та країни в цілому.

Нам важливо будувати для суспільства нові та якісні дороги, адже вони є невід’ємною складовою вашого комфорту та безпеки. Тому, здійснюючи різні види ремонтно-будівельних робіт, ми, перш за все, дбаємо про безпеку водіїв на дорогах. Будувати довговічні дороги вищої якості — це той шлях, яким ми йдемо.

Ми, компанія InfraRED, перетворюємо напрямки в дороги європейського зразка.

Проєктування інфраструктури

Окрім будівництва доріг InfraRED також спеціалізується на проектуванні дорожньо-транспортної інфраструктури.

Інженерні споруди для організації безпечних умов дорожнього руху, елементи дорожньої інфраструктури та об’єкти дорожнього сервісу є технологічними частинами автомобільної дороги.

Виконання робіт з організації мереж та дорожньої інфраструктури – це комплекс різнопланових за своїм змістом і виконанням робіт, який потребує досвідченого штату фахівців. Наші спеціалісти володіють потрібними знаннями та досвідом у сфері дорожнього будівництва та організації дорожньої інфраструктури.

Будівництво основи дорожнього покриття

Основа покриття визначає основні транспортно-експлуатаційні якості дорожнього одягу та зазнає безпосередній вплив атмосферних чинників. Тому покриття має бути щільним, міцним, рівним і добре опиратися зношенню.

Стійкість земляного полотна досягається укладанням його з міцних ґрутнів і пристроями для відводу поверхневих і ґрунтових вод.

Будівництво асфальтобетонного покриття

Для сталого розвитку дорожньої інфраструктури необхідно забезпечити її асфальтобетонним покриттям, стійким до колієутворення, втоми та термічних тріщин.

InfraRED здійснює розподіл асфальтобетонної суміші асфальтоукладачами Cat AP655F Mobil-Trac із системою автоматичного спостереження за вертикальними оцінками і активним робочим органом попереднього ущільнення асфальтобетону на всю ширину конструктивного шару.

Така технологія виключає поздовжнє сполучення суміжних смуг і, відповідно, імовірність утворення поздовжньої тріщини у шві сполучення.

Будівництво цементобетонного покриття

Цементобетонне дорожнє покриття – це монолітне удосконалене покриття капітального типу, що влаштовується з цементобетонних сумішей, які ущільнюються на місці робіт. Такий вид дорожнього одягу вважається найдовговічнішим і може служити більше 30-ти років.

Сьогодні, цементобетонні покриття набувають все більшої популярності у сфері дорожнього будівництва. Через свою економічність, легкість в експлуатації та довгий термін служби такі покриття стали широко використовуватися у світі.

Будівництво комбінованого покриття

Окрім будівництва асфальтобетонного та цементобетонного покриттів, InfraRED здійснює укладання доріг з комбінованим покриттям.

Однією з вагомих переваг комбінованого покриття є можливість регулювати його фізико-механічні та експлуатаційні властивості. Це можна здійснити шляхом зміни композицій для просочення шару з чорного щебеню.

Використовуючи для просочення композиції білого кольору, можна будувати світлі покриття і цим самим підвищувати безпеку руху в темний час доби.

Оренда техніки

Компанія InfraRED володіє автопарком абсолютно нової та сучасної техніки для ведення дорожніх робіт. Усі машини вироблені в 2019-20 роках і знаходяться на гарантії. У вас є можливість на вигідних умовах орендувати асфальтні, ґрунтові і пневматичні катки, гідравлічні екскаватори, екскаватори-навантажувачі, грейдери, дорожні фрези, міні-навантажувачі і фрези на них, бульдозери, самоскиди та інше власне обладнання компанії.

За необхідності операціоністи нашої компанії допоможуть скласти перелік обладнання, необхідного для ефективного виконання запланованих робіт, а також визначити оптимальні строки оренди.

InfraRED – це компанія з міжнародним досвідом.

Нашим головним правилом є бездоганна якість доріг!

 1. Команда спеціалістів

  Ми зібрали досвідчених інженерів, операціоністів, техніків та інших робітників, які мають міжнародний досвід роботи та сучасний підхід до виконання проєктів будь-якої складності.

 2. Сучасний автопарк

  У нас є власний автопарк, що складається з нової різнопланової техніки. Всі машини автопарку знаходяться на гарантії. Автопарк нашої компанії постійно поповнюється новими моделями дорожньо-будівельної техніки.

 3. Власний асфальтний завод

  Ми володіємо асфальтним заводом європейського виробництва. Це дає нам змогу власноруч виробляти асфальтну суміш та контролювати її якість. Власний асфальтний завод значно пришвидшує процес будівництва доріг.

 4. Проекти під ключ

  Ми виконуємо проекти під ключ. Наша компанія бере на себе повністю всі початкові, проміжні та фінальні етапи будівельно-дорожніх робіт: від підготовки паперів для контракту із замовником, до здачі йому вже повністю завершеного об’єкту.

Наша робота – це будівництво ваших безпечних і комфортних доріг!